Toon näiteks jupi Avalehelt ja Meist lehelt.

Ecuadori päikese all kasvatatud, hoolikalt valitud ja käsitsi korjatud sametiste õitega roosid viiakse spetsiaalse säilitamisprotsessi abil uinunud olekusse. Nii säilitavad nad oma laitmatu välimuse – täpselt nagu esimesel päeval.

Filigraanne käsitöö ja ainult puhtad koostisained – meie floristid sätivad roosid Eestis ükshaaval luksuslikesse roosikarpidesse, pöörates tähelepanu igale detailile. Säilitamisel kasutame vaid looduslikke ja biolagunevaid vedelikke. Ei grammigi mürgiseid aineid.

BLUMMiN roosid on enamat kui lihtsalt roosid. Need on julged ja väljendusrikkad, rääkides igaüks erinevat lugu. Meie filosoofia on lihtsamast lihtsam: muuta iga sündmus eriliseks kauakestvate roosidega.

Säilitamine:

Õigesti hooldades säilivad roosid vähemalt üks aasta. Roosid ei vaja lõikamist ega kastmist. Vältida tuleks sagedast puudutamist – nii püsivad nad pikalt imekaunina. Roosid tunnevad end kõige mugavamalt toatemperatuuril vähese õhuniiskusega ruumis (õhuniiskus alla 80%) ja varjulises kohas. Niipea, kui oled leidnud roosidele ideaalse koha, jääb üle neid vaid nautida.

Meist leht:

Meie lugu

Kes me oleme?

Meie, BLUMMiN-i ettevõtte loojad Egle ja Annika, oleme kaks parimat sõpra, kellel on suur kirg loovuse ja uuendusliku disaini vastu. 2016. aastal kohtudes oli Egle juba pikemat aega töötanud värskete lilledega ning peale pikalt koos ajaveetmist ja arutlemist sai meie missiooniks luua lahendus lilleäri suurele probleemile – värsked lilled närbuvad kiiresti.

Muutes kinkimise ajalugu

Läbi ajaloo on inimesed alati lilli kinkinud. See on nii ja jääb nii. Küll aga kuuleme tihti oma lähedastelt: “Ärge mulle lilli tooge. Mulle meeldivad lilled, aga need närbuvad nii kiirelt ära.”

Õnneks on moodsa aja muredele ka moodsad lahendused – magavad BLUMMiN roosid, mis säilivad ilma päikesevalguse ja veeta vähemalt aasta. Ideaalsetes tingimustes veelgi kauem. Usume, et roosi ilu ei pea olema pelgalt päevadeks.

BLUMMiNis toome sinuni loomingulised ja modernsed lilleseaded luksuslikes karpides, millest igaüks on kõrgeima kvaliteedistandardi tulemus. Meie eesmärk on tuua emotsiooni igasse sündmusesse, igasse vabandusse ja igasse õnnitlusesse.

Ainult kvaliteet iga roosikarbi taga

Meie kollektsiooni jõuavad vaid kõige kaunimad lopsakate õitega roosid. Viimne kui üks BLUMMiN roos korjatakse oma parimas olekus, kui on säilinud lille kõige kaunim ilu ja elavam värv. Roosid kasvatatakse Ecuadoril, kus nad päikest jõudu saades sirguvad kauniks ja tugevaks.

Seejärel läbivad õied spetsiaalse töötluse, mille käigus asendatakse roosi niiskus glütseriiniga. Tulemuseks on elujõuline ja loomulik ilu, mis kestab vähemalt aasta. Säilitamisel kasutatakse vaid looduslikke ja biolagunevaid vedelikke, mis teevad pai ka keskkonnale. Ei grammigi mürgiseid aineid.

Meie uskumatult andekad floristid valmistavad kõik lilleseaded käsitsi hoole ja armastusega.

Kiirelt tähtede poole

Meie suure kirega tehtud töö pälvis kiirelt BLUMMiN klientide usalduse. Kasvasime suure hooga ja tänaseks oleme Eesti suurim säilitatud lilleseadete müüja.

Oleme väga tänulikud kõikidele oma klientidele ja otsime alati võimalusi oma tootevaliku laiendamiseks ning klientide soovide rahuldamiseks.

BLUMMiNi roosikarbid on kõige atraktiivsem viis, kuidas panna keegi end erilisena tundma. Meilt leiad roosikarbid igaks sündmuseks – olgu selleks sünnipäev, kohting oma armastatuga või pulmad. Lisaks on roosid Instagrami-vääriline sisekujunduselement nii koju kui kontorisse.

Saadame roose pakiautomaadiga üle Euroopa. Roosid on alati hoole ja armastusega teel hoitud.

2019. aastal lisandunud BLUMMiN kodukollektsioon kui uusim tootelaiendus oli loomulik samm edasi luksuslike kingituste ja kodukaunistuste maailma. Hubasest kodukollektsioonist leiab kodulõhnastajad ja erinevad küünlad – kõik selleks, et saaksid nautida õhtust aroomiteraapiat ja muuta oma kodu hoolikalt valitud lõhnadega lõõgastavaks pühapaigaks.

Scroll to Top