Hea ettevõtja,

lmselt tead paremini kui keegi teine, kui hullumeelne elu vahepeal põllumajandussektoris olla võib. Seadmed lähevad katki. Toodete tarneraskused ja ootamatult tekkivad finantskohustused. Pidevalt muutuv kliima ja raskesti etteennustatav ilm. Kõik need tegurid mõjutavad põllumajandusettevõtteid.

Aga on ka häid asju – uued väärt põllumaad, mida osta. Äritegevuse edendamine. Uued võimalused, kuidas oma äritegevust lihtsustada või efektiivsemaks teha.

Sa vajad paindlikku rahastamisvõimalust, mida kasutada igas olukorras. Pakume põllumaa tagatisel laenu kuni 500 000€.

See on raha, mida saad kasutada ükskõik millisteks väljaminekuteks – katta viimase minuti kulutused, osta juurde põllumaad, arendada äri, uuendada masinaparki, soetada uusi tootmisseadmeid, renoveerida hooneid või mõne muu eesmärgi teostamiseks.

Me teame, et alustavatel põllumajandusettevõtetel on pangast laenu saamine keeruline. Seetõttu oleme teinud laenu saamise põllumeestele eriti lihtsaks.

Mõned eelised:

  • Tagatisvara hindamine ei maksa sentigi.

Sinu tagatisvara väärtuse hindamine on meie kulul. Laenu tagatiseks on taotlejale kuuluv kinnisvara – põllumaa, karjamaa, rohumaa, hooned. Tänu kogemustele oskame metsamaad õiglaselt väärtustada ja suudame pakkuda suuremat laenusummat.

  • Intress alates 8% aastas.

Laenu intress on madalam kui krediitkaartidel või pankadel. Su igakuine laenumakse ei aja eelarvet lõhki.

  • Laenutaotlusele saad esmase vastuse juba ühe tunni jooksul.

Teame, kui oluline on põllumajandussektoris kiirus. Sageli võib mõne tehingu jaoks olla juba hilja. Seetõttu oleme laenupakkumise teinud võimalikult kiireks – saad esmase vastuse juba loetud tundidega ja laenuraha kantakse ettevõte kontole kiirelt üle.

  • Ärilaenu saab taotleda vahemikus 5000€ kuni 500000€.

Laenu taotlemine ja asjaajamine võtab vaid minutid. Ei mingit tüütut bürokraatiat ega pangas tunde järjekorras seismist.

  • Laenuperiood kuni 10 aastat.

Laenuperiood on lühike – saad laenu kiiremini tagasi maksta kui enamikke laene.

Nii põllu- kui metsamaa väärtus kasvab ajaga. Ära müü maad, et leida projekti või äriplaani jaoks rahastust. Kvaliteetlaen annab jõudu ja hoogu sinu äri tegemistesse.

Uuri siit, kui suur on igakuine tagasimakse ja saada laenutaotlus teele.

Kui sul on lisaküsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega julgelt ühendust.

Edukaid ettevõtmisi soovides

Kaspar Sadrak

Tel: +37256665049
kaspar@kvaliteetlaen.ee
https://kvaliteetlaen.ee

Scroll to Top